Cena analizy kolorystycznej

Biorąc pod uwagę, że analiza kolorystyczna jest jednorazową inwestycją, której wyniki pozostają z Tobą na zawsze, jej cena jest w pełni uzasadniona. W końcu otrzymujesz nie tylko wskazówki dotyczące idealnych dla Ciebie kolorów ubrań. Oferuję również porady na temat koloru włosów, wyboru kosmetyków do makijażu, biżuterii, a także odpowiednich tkanin, a nawet oprawek okularów.

Fakt, że nie dokonasz więcej nietrafionych zakupów, które będą leżeć w szafie i się kurzyć sprawi, że koszt analizy kolorystycznej szybko się zwróci. Pomyśl także o oszczędności czasu i pieniędzy, ale i nerwów na nietrafione koloryzacje lub źle dobrany makijaż permanentny.

Spotkanie trwa ok 2 - 2.5 h

Cena  analizy kolorystycznej: 350 zł

A może w grupie?

Czy poszukujesz pomysłu na wyjątkowe spędzenie czasu z przyjaciółkami? Chcesz uczcić ważne wydarzenie lub po prostu spędzić miłe chwile razem, jednocześnie odkrywając swój typ kolorystyczny i paletę barw, która najlepiej wydobędzie Twoje piękno? Grupowa analiza kolorystyczna to doskonały wybór dla Ciebie i Twoich przyjaciółek. 

Przy grupie 2 osób cena analizy to 550 zł Przy grupie 3 osób cena analizy to 800 złBon upominkowy

Może być to świetny prezent dla Ciebie, albo bliskiej Ci osoby. Koszt bonu na analizę to 350 zł. Możliwe są dwie opcje na odebranie bonu:

  • otrzymasz go na maila w formie elektronicznej w postaci PDF-a 
  • wydrukowany w formie tradycyjnej wysyłany pocztą (dodatkowy koszt 10 zł).

Bon ważny jest przez 12 miesięcy.