Co to jest analiza kolorystyczna
i jak może Ci pomóc?

Czy zastanawiasz się czasem, dlaczego niektóre ubrania i kosmetyki nie sprawiają, że czujesz się pewnie i komfortowo? Może problem tkwi w nieodpowiednich dla Ciebie kolorach. Odpowiedzią na te wątpliwości jest właśnie analiza kolorystyczna.

Jako kolorystka z doświadczeniem przeprowadzam szczegółowe analizy, które pomagają zrozumieć, które barwy są dla Ciebie najbardziej korzystne. W procesie tym odkryjemy:

 • Twój indywidualny typ urody spośród 12 dostępnych kategorii
 • Kolory, które harmonizują z Twoją skórą, oczami i ustami,
 • Paletę barw idealnie dopasowanych do Twojego wyglądu, co ułatwi Ci stworzenie spójnej garderoby i makijażu odzwierciedlającego Twój styl.
 • Najlepsze koloryzacje, które będziesz mogła omówić ze swoim fryzjerem i zastosować przy najbliższej wizycie w salonie
Podczas spotkania dokładnie wytłumaczę Ci jaki jest priorytet twojej urody, jak odróżniać kolory ciepłe od chłodnych oraz kontrastowe od zgaszonych. Najważniejsze jest dla mnie, abyś Ty sama zrozumiała i zobaczyła jak, konkretne barwy oddziałują na twój wygląd.

Wiele moich klientek potwierdza, że zmiana w doborze kolorów ma znaczący wpływ na ich samopoczucie oraz sposób, w jaki są postrzegane przez innych. Kolory, które harmonizują z naszym naturalnym typem kolorystycznym, potrafią podkreślić urodę i dodać młodzieńczego wyglądu. Natomiast barwy, które nie pasują do naszej indywidualnej palety, mogą przytłaczać nasz naturalny blask, dodawać lat i sprawiać, że czujemy się źle.

Nie czekaj dłużej na odkrycie swoich idealnych kolorów. Profesjonalna analiza kolorystyczna to krok do poczucia się piękną i pewną siebie!

Spotkanie

Z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości usług i komfortu moich klientek, przygotowałam profesjonalne miejsce, idealne do spotkań. Serdecznie zapraszam Cię do mojego przytulnego studia, gdzie gwarantuję spokój i prywatność. Dodatkowo, oferuję aromatyczną kawę i pyszne ciastko, tworząc przyjemną i luźną atmosferę. Chcę, aby każde spotkanie było nie tylko pełne przydatnej wiedzy, ale także przyjemnym doświadczeniem.

Przebieg analizy kolorystycznej

Wywiad

Na początku porozmawiamy o Twoim podejściu do kolorów. Co lubisz, czego nie, jakie kolory najczęściej nosisz, jak wygląda Twoja szafa. Rozmawiamy także o naturalnym kolorze włosów, ewentualnym makijażu permanentnym.

Ramy kolorystyczne, chusty

Przy pomocy ram kolorystycznych oraz chust w ponad 100 odcieniach określę twój typ kolorystyczny (w 12 stopniowej klasyfikacji). Pokażę Ci jak twoja cera reaguje na dobrze dobrane kolory i te, które Ci nie pasują. Sprawię, że zrozumiesz o co chodzi w temperaturze, nasyceniu i walorze kolorów.

Wnioski

Dokładnie omówimy twój typ kolorystyczny. Przeanalizujemy jakie kolory kosmetyków i koloryzacji będą dla Ciebie korzystne. Odpowiem także, na wszystkie pytania i upewnię się, że wiedzę którą zdobyłaś będziesz potrafiła zastosować w praktyce.

Podczas analizy kolorystycznej ustalimy

Twoje najlepsze kolory

Przy pomocy chust, ram kolorystycznych oraz palet odnajdę indywidualną paletę kolorów, która będzie podkreślać twoje walory oraz niwelować mankamenty urody.

Najlepsze koloryzacje

Dzięki poznaniu typu kolorystycznego jaki posiadasz, zyskasz wiedzę jakie koloryzacje są dla ciebie najlepsze, a jakich powinnaś zdecydowanie unikać.

Kolory szminek

Każda kobieta może wyglądać dobrze w czerwonej szmince, ważne tylko, aby wybrała jej odpowiedni odcień. Po spotkaniu przestaniesz mieć wątpliwości w drogerii i zminimalizujesz nieudane wybory kosmetyczne.

Co otrzymujesz po spotkaniu?

Po spotkaniu otrzymasz drogą mailową materiały dotyczące twojego typu urody w tym cyfrową paletkę kolorów, idealną, aby zawsze podczas zakupów mieć ją przy sobie w telefonie. Poza tym w materiałach znajdziesz także grafiki ilustrujące rekomendacje dotyczące biżuterii, ubrań, kolorów włosów czy też szminek, które będą harmonizowały z twoim typem urody.

Materiały cyfrowe:
 • Podstawowe informacje o twojej urodzie i jej priorytecie
 • Cyfrowa paletka na telefon
 • Twoje najlepsze kolory szminek
 • Propozycje koloryzacji włosów
 • Look book z przykładowymi ubraniami w twoich kolorach

Cena analizy kolorystycznej

Biorąc pod uwagę, że analiza kolorystyczna jest jednorazową inwestycją, której wyniki pozostają z Tobą na zawsze, jej cena jest w pełni uzasadniona. W końcu otrzymujesz nie tylko wskazówki dotyczące idealnych dla Ciebie kolorów ubrań. Oferuję również porady na temat koloru włosów, wyboru kosmetyków do makijażu, biżuterii, a także odpowiednich tkanin, a nawet oprawek okularów.

Fakt, że nie dokonasz więcej nietrafionych zakupów, które będą leżeć w szafie i się kurzyć sprawi, że koszt analizy kolorystycznej szybko się zwróci. Pomyśl także o oszczędności czasu i pieniędzy, ale i nerwów na nietrafione koloryzacje lub źle dobrany makijaż permanentny.

Cena analizy kolorystycznej: 350 zł

Korzyści z analizy

Nie wydajesz pieniędzy na nietrafione ubrania i dodatki

Jest to więc spora oszczędność pieniędzy. Inwestujesz w elementy garderoby, które pasują do siebie wzajemnie. Masz też pewność, że zostaną z Tobą na dłużej, a nie tylko na sezon w którym jest moda na dany kolor.

Oszczędzasz czas

 • Na zakupach - nie zastanawiasz się nad wszystkimi opcjami . Twój wybór jest zawężony do kolorów, które będą ci sprzyjać. 
 • Na co dzień - w Twojej szafie ubrania pasują do siebie i w każdym z nich czujesz się dobrze. Podejmowanie decyzji "w co się ubrać" staje się więc szybsze i łatwiejsze.

Twój makijaż oraz włosy harmonizują z twoją urodą

Czy to makijaż codzienny, czy permanentny, jeśli dopasujesz go do najważniejszych cech swojej urody, będzie działał na twoją korzyść. Odpowiednia koloryzacja również jest kluczowa, ponieważ to właśnie włosy są "ramą" dla twarzy i ważne, aby były w odpowiednim odcieniu.

Nie jesteś pewna czy to coś dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną — odpowiem na 

wszelkie pytania i rozwieję Twoje 

wątpliwości.

Skontaktuj się ze mną

 
Adres

Bieruń, Tychy, Oświęcim i okolice

 
Adres e-mail
 
Nr telefonu